Kniha návštěv

New search engine 2021

Bobbybum 14.05.2020
[url=https://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

So to the question, how carry out the bad guys launder financial resources? Additionally find another of my hundreds of articles anyone search "best funds 2011". You will always have to spend your money.

<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php"> 1000 000</a>


How to speculate money wisely is famous that a lot ask themselves, but couple of really know the process of investing profits. Anytime that you invest money, it takes some involving risk caught up. Before you decide make investments your money, you do evaluate baths against the opportunity return that you just will get a hold of. It is best to both invest and beneficial money at the same time. The difference is that when you invest, you possess a much higher possible return, but also an increased risk.

Pochvala

Blažena Hlasová 11.03.2016
Na vaše stránky jsem se dostala, protože můj otec Josef Blažík se narodil r.1884 v Březině a tak se zajímám nejen o Březinu, ale i Křtiny. Zaujaly mě fotky z vápenek, protože vím, že v ní pracoval i můj strýc. Vzpomínám si také, jak mi otec vyprávěl, když chodil do školy, kolik žáků tam chodilo do třídy, a jak se sourozenci střídali v zimě podle bot, které byly k dispozici, kdo půjde do školy a kdo zůstane doma.
Považuji stránky za velmi přínosné a zajímavé.
Zdravím. B.Hlasová

Re: Pochvala

Martin Habáň 04.07.2016
Dobrý den. Velice Vám děkuji za chválu a jsem rád, že Vás stránky zaujaly. Bohužel díky současné pozici starosty obce nezbývá čas na další výzkum. Snažím se, ale jde to opravdu pomalu, ale i tak připravuji několik zajímavých článků. Hezký den přeji. Martin Habáň

Pochvala za web Březiny a Proseče

Zemanová Mirka 10.02.2016
Pocházím z Hostěnic, tento kraj dobře znám, dokonce mám v Březině vzdálené příbuzné, a za web Březiny a Proseče zasílám Velkou Gratulaci !!! Je to nejen zajímavým čtením a prohlídkou fotografií, ale i poučením a návodem.

Re: Pochvala za web Březiny a Proseče

Martin Habáň 04.07.2016
Dobrý den paní Zemanová. Velice děkuji za váš příspěvek, vždy moc potěší, když se někomu moje práce líbí. Slibuji, že se budu snažit napsat další články k historii obce, jen by to chtělo trochu více času.

Chválím a smekám

Josef Přibislavský 16.10.2015
Dobrý den, dovoluji se připijit k předchozím pochvalám - dobrá a pečlivá práce, což mohu hodnotit podle toho, že se sám zabývám historií svého rodu a příbuzných a tak vím co tato práce obnáší.
Na Vaše stránky jsem se dostal proto, že předkové mé babičky z otcovy strany pochází z Proseče. Můj praprapraděda Dominik Kotzman se narodil v Proseči č.20 Johannu Kotzmanovi a Agnes v r.1806, zemřel r.1868 (ševcovský mistr, Proseč č.24). Prozatím jsem našel jeho tři syny, Alberta (*1835), Dominika (*1837) a Matěje (*1840). Můj prapraděda Matěj byl učitelem v Račicích a nadučitelem v Pozořicích, jeho syn Evald Emil (*1879, Pozořice č.17) se odstěhoval do Brna a zde se mu narodila dcera Vilemína Valerie (*1900), moje babička.
V současné době jsem na počátku pátrání po mých příbuzných v Pozořicích, případně kam se odtud poděli, také pátrám kde se narodil, případně odkud pochází Johann Kotzman.
Kdyby jste náhodou prosím, někde při své práci, narazil na zmínku či informaci na někoho z této větve Kotzmanů (že zapálili v r.1901 Proseč již vím), tak bych Vám byl velmi vděčný, kdyby jste mě na ni upozornil.
Děkuji za informace na Vašich stránkách a přeji hodně úspěchů v dalším bádání
Zdraví Josef Přibislavský, Brnopribi@seznam.cz

Dříve okres

Marek 02.06.2014
Dobrý den, stránky jsou velmi zajímavé, ovšem rád bych se dozvěděl něco o historii obce obecně. Na obecních stránkách informace o vývoji po roce 1950 chybí. Zaujalo mě originální přízvisko "dříve okres". Jestli jsem to pochopil správně, byla vaše obec byla přesunuta z okresu Blansko, zatímco okres Tišnov (ve stejné době?) byl k okresu Brno-venkov připojen.

Re: Dříve okres

Martin Habáň 03.06.2014
Novodobější historii plánuje také zpracovat, bohužel není moc podkladů a sám mám docela málo času, neboť vše hledám a sepisuje sám. Ale pokusím se.

Co se týče změny spádovosti naší obce. V rámci reformy veřejné správy mělo být do konce srpna 2002 řečeno, pod kterou obec vyššího stupně chtějí obce spadat. V Březině bohužel proběhla anketa až v září (79% hlasovalo pro Blansko, 21% pro Brno, zúčastnilo se 323 z 491 oprávněných "voličů"), tudíž se tímto názorem už nikdo nezabýval. Při dotazování v roce 2000 se však více než 60% vyslovilo pro Brno, tudíž dle toho zastupitelstvo jednalo a obec nyní spadá pod Šlapanice, okres Brno-venkov. No a protože v tomto okrese již jedna Březina (u Tišnova) byla, tak si stále neseme označení "dříve okres Blansko".

pochvala

Lenka K. 07.04.2014
Martine, výborná práce a velice vydařený a smysluplný projekt. Tolik zajímavých věcí co se člověk o Březině dozví. Věřím, že je za tím spousta úsilí a práce získat informace, ale jen tak dál je to perfektní ;)

Re: pochvala

Martin Habáň 12.04.2014
Děkuji za pochvalu, je to moc příjemné, když si toto člověk přečte a zjistí, že to lidi v okolí zajímá. Připravuji další příspěvky, ale jen toho času kdyby bylo více a také více pamětníků, kteří by se otevřeli a své zážitky řekli světu :-)
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

PRO Březinu z.s. Martin Habáň
Březina 262
679 05 Křtiny
haban.martin@seznam.cz